- AENO

Цена
€39 00 / 76 28 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Име на маркетингов модел | AEGWP1 |
| Търговско име | Waffle plates |
| Външен цвят | Черен |
| Тегло | 1.20кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Контактна скара |
| Източник на захранване | Електрическо |
| Мощност (W) | 1000 |
| Работна повърхност (cm²) | 678.6 |
| Покритие на плочите | Незалепващо |
| Регулиране на температурата | Да |
| Сменяеми плочи | Да |
| Тавичка за мазнина | Да |
| Регулируема височина | Не |
| Без дим | Не |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 1.20кг |
Комплект плочи за гофрети AENO Electric grill AEG0001/AEG0005 – Незалепващо покритие, 2 бр.
Превърнете вашата електрическа скара AENO в машина за гофрети с този комплект плочи. Незалепващото покритие гарантира лесно отделяне на тестото и бързо почистване, а големият размер 290x234 mm ви позволява да изпечете две гофрети едновременно.
Ключови Предимства
- Незалепващо покритие – Храната не залепва, а почистването е изключително лесно.
- Перфектно съвпадение – Създадени специално за модели AEG0001 и AEG0005.
- Голяма повърхност – Плочите 290x234 mm позволяват приготвяне на две гофрети едновременно.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Съвместими модели | AEG0001, AEG0005 |
| Размер на плочите | 290 x 234 mm |
| Покритие | Незалепващо |
| Количество | 2 плочи (комплект) |
Какво има в кутията
- 2 x Плочи за гофрети
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.








